Diabetolog A. Strózik-Kręcichwost

Specjalista Chorób Wewnętrznych i Diabetologii

Diabetolog

Dr n. med. Agnieszka Strózik-Kręcichwost

Specjalista Chorób Wewnętrznych i Diabetologii
Starszy Asystent Oddziału Diabetologicznego Zagłębiowskiego Centrum Onkologii Szpitala Specjalistycznego w Dąbrowie Górniczej.

Od początku swojej pracy zawodowej poszerzam swoją wiedzę i kwalifikacje czego potwierdzeniem jest uzyskany w 2011 roku tytuł naukowy doktora nauk medycznych, ukończona również w 2011 roku specjalizacja z dziedziny Choroby Wewnętrzne, ukończona w 2013 roku specjalizacja z dziedziny Diabetologia oraz ukończone w 2010 roku studia podyplomowe w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach na kierunku Zarządzanie Placówkami Służby Zdrowia. Nieprzerwanie uczestniczę także w różnego rodzaju kursach, sympozjach i konferencjach zawodowych zarówno na szczeblu krajowym jak i zagranicznym.
W wykonywanej przeze mnie pracy lekarza Diabetologa szczególne zainteresowanie poświęcam zaburzeniom gospodarki węglowodanowej (w tym cukrzycy) u kobiet planujących oraz będących w ciąży ale również zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem każdego typu cukrzycy oraz jej powikłań w oparciu o aktualne standardy Europejskiego i Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.


Zarezerwuj wizytę

Godziny pracy


Piątek
od 15:00

Diabetolog

Dr n. med. Agnieszka Strózik-Kręcichwost


TELEFON:

+48-573-960-913


EMAIL


CENNIK

Konsultacja specjalistyczna 100 zł


DOŚWIADCZENIE

Dr Dr Magdalena Sporek-Osołowska


  • Specjalizacje i zakres usług
  • Cennik
  • Doświadczenie zawodowe
  • profilaktyka, diagnostyka oraz nowoczesne leczenie każdego typu cukrzycy w oparciu o aktualne standardy Europejskie i Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego,
  • kompleksowa opieka nad kobietami ciężarnymi z cukrzycą,
  • diagnostyka i leczenie innych zaburzeń gospodarki węglowodanowej w tym hipoglikemii i stanów przedcukrzycowych,
  • specjalistyczne leczenie powikłań cukrzycy,
  • indywidualna edukacja diabetologiczna dla chorych z cukrzycą i ich rodzin (zasady prawidłowego żywienia, instrukcja obsługi glukometru, techniki podawania insuliny i inne zagadnienia).

Konsultacja specjalistyczna 100zł

W 2004 roku ukończyłam Śląską Akademie Medyczną na Wydziale Lekarskim, jednak swoją pracę zawodową rozpoczęłam już podczas studiów pracując, początkowo jako wolontariusz, następnie jako sanitariusz, a ostatecznie już jako lekarz w Wojewódzkim Pogotowiu Ratunkowym w Katowicach. Od 2005 roku miałam przyjemność pracować zarówno w tzw. lecznictwie szpitalnym (Siemianowice Śląskie, Zabrze), jak i w szeregu poradni o profilu ogólnointernistycznym i diabetologicznym. Przez kilka lat byłam również adiunktem w Katedrze Farmakologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Moim obecnym miejscem pracy jest Oddział Diabetologiczny Zagłębiowskiego Centrum Onkologii Szpitala Specjalistycznego w Dąbrowie Górniczej.
Praca w tych wielu różnych miejscach nauczyła mnie opanowania, odpowiedzialności za podejmowane decyzje a także pełnej samodzielności zawodowej oraz właściwego rozpoznawania różnych potrzeb pacjentów.Dbamy o zdrowie PACJENTÓW


Rejestracja telefoniczna

W naszym centrum każdy z lekarzy prowadzi swój własny grafik wizyt. Wejdź na stronę wybranego specjalisty i umów się do lekarza specjalisty w Będzinie. Centrum Lekarskie Promedica to specjaliści chirurgii naczyniowej, geriatrii, diabetologii, pediatrii, psychologii i psychiatrii.
Copyright by Gabinety medyczne Promedica 2018. All rights reserved.
Copyright by Gabinety medyczne Promedica 2018. All rights reserved.