Ortopeda Marcin Czelakowski


Ortopeda

Dr Marcin Czelakowski

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu (2008r.). Kompleksowa ortopedia dorosłych to nie tylko moja specjalizacja, ale
również wielka pasja. Stosuję nowoczesne metody leczenia i diagnostyki chorób narządu ruchu. Leczę pacjentów ze schorzeniami przewlekłymi oraz zmianami powstałymi na skutek obciążenia pracą zawodową (łokieć tenisisty, zespół cieśni nadgarstka etc.). Oferuję leczenie operacyjne i nieoperacyjne urazów ostrych, złamań, skręceń i zwichnięć stawów, uszkodzeń mięśni i ścięgien. Kwalifikuję pacjentów do leczenia operacyjnego w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej szpitala powiatowego w Czeladzi oraz w ramach chirurgii jednego dnia w NZOZ PRIMUS a także prowadzę leczenie po operacjach ortopedycznych. Osobom w wieku podeszłym staram się pomóc w zwalczeniu bólu i powrocie do sprawności.
Zakres leczenia operacyjnego:
Urazy kończyn górnych i dolnych, urazy sportowe, artroskopia stawu kolanowego z leczeniem rekonstrukcyjnym więzadeł i chrząstek, alloplastyka (endoprotezoplastyka) stawu kolanowego i biodrowego, chirurgiczne leczenie schorzeń stawu ramiennego metodą otwartą i artroskopową – rekonstrukcja stożka rotatorów, nawracające zwichnięcia, chirurgia ręki z leczeniem rekonstrukcyjnym, zespół cieśni nadgarstka, operacje plastyczne deformacji rąk (przykurcz Dupuytrena, ręka reumatyczna, torbiel galaretowata, z. de Quervaine’a) i stóp (palce młoteczkowate, paluch koślawy), operacyjne leczenie biodra trzaskającego u dorosłych. W leczeniu schorzeń narządu ruchu wykorzystuje najnowsze dostępne metody
leczenia chirurgicznego oraz zachowawczego z użyciem m.in. osocza bogatopłytkowego (PRP) oraz kwasu hialuronowego i iniekcji kolagenowych.


Zarezerwuj wizytę

Godziny pracy


Czwartek 15:00-20:00
(2 i 4 tydzień miesiąca)

Ortopeda

Marcin Czelakowski


TELEFON:

+48-691-781-144


CENNIK

Konsultacja od 100zł
Dbamy o zdrowie PACJENTÓW


Rejestracja telefoniczna

W naszym centrum każdy z lekarzy prowadzi swój własny grafik wizyt. Wejdź na stronę wybranego specjalisty i umów się do lekarza specjalisty w Będzinie. Centrum Lekarskie Promedica to specjaliści chirurgii naczyniowej, geriatrii, diabetologii, pediatrii, psychologii i psychiatrii.
Copyright by Gabinety medyczne Promedica 2018. All rights reserved.
Copyright by Gabinety medyczne Promedica 2018. All rights reserved.