Dietetyk R. Mucha

Konsultacje dietetyczne.

Dietetyk

Roksana Mucha

Konsultacje dietetyczne.
Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym oraz absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Swój zawód wybrałam ze względu na zamiłowanie do zdrowego żywienia oraz medycyny. Doświadczenie nabywałam poprzez prace z pacjentami w różnych placówkach tj; szpitale, poradnie, przedszkola, domy opieki społecznej. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w różnych konferencjach i szkoleniach i z chęcią dzielę się nią z pacjentami podczas wizyt lub na warsztatach i prelekcjach. Stresujące sytuacje występujące w naszym otoczeniu mające naturalną zdolność do wywoływania napięcia i silnych emocji oraz tryb życia, który prowadzimy odbija się niekorzystnie na naszym zdrowiu dlatego podczas studiów zdecydowałam się zgłębić ten temat w ramach swojej pracy dyplomowej „Choroba wrzodowa żołądka. Dieta jako czynnik wywołujący i możliwość leczenia„. Jako dietetyk czuję obowiązek uświadamiania, że wprowadzenie zasad zdrowego żywienia poprzez odpowiednio dobraną dietę może być również smaczne i przyjemne. Podczas wizyty dokładam wszelkich starań, aby każdy pacjent czuł się komfortowo. Przeprowadzam dokładny wywiad żywieniowy, który pozwoli dobrać odpowiednią dla każdego dietę. Dietę przygotowuję indywidualnie dla każdego pacjenta z uwzględnieniem preferencji smakowych oraz trybu życia. Zapewniam, że każdy mój pacjent poza wizytami w gabinecie może liczyć na moje pełne wsparcie podczas całej kuracji.


Zarezerwuj wizytę

Godziny pracy


Poniedziałek
13:30 – 18:30
Środa
15:00 – 20:00

Dietetyk

Roksana Mucha


TELEFON:

+48-537-050-027


EMAIL

roksana.mucha@dietetykbliskociebie.pl


CENNIK


DOŚWIADCZENIE

Roksana Mucha


  • Specjalizacje i zakres usług
  • Cennik
  • Doświadczenie zawodowe
  • konsultacje dietetyczne
  • kuracje redukcyjne
  • diety w jednostkach chorobowych
  • żywienie dzieci i młodzieży
  • żywienie kobiet w ciąży
  • analiza składu ciała

Dyplomowany dietetyk kliniczny oraz absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach.Dbamy o zdrowie PACJENTÓW


Rejestracja telefoniczna

W naszym centrum każdy z lekarzy prowadzi swój własny grafik wizyt. Wejdź na stronę wybranego specjalisty i umów się do lekarza specjalisty w Będzinie. Centrum Lekarskie Promedica to specjaliści chirurgii naczyniowej, geriatrii, diabetologii, pediatrii, psychologii i psychiatrii.
Copyright by Gabinety medyczne Promedica 2018. All rights reserved.
Copyright by Gabinety medyczne Promedica 2018. All rights reserved.