Gastroenterolog Łukasz Firkowski

Konsultacje lekarskie z gastroenterologii i i chorób przewodu pokarmowego

Gastroenterolog

Dr Łukasz Firkowski

Konsultacje lekarskie z gastroenterologii i i chorób przewodu pokarmowego
Moją mocną stroną jest umiejętność efektywnej komunikacji z pacjentem, cierpliwość, rzetelność, punktualność, wysoka kultura osobista i empatia.
Jestem osobą stale dokształcającą się zarówno samodzielnie, jak i poprzez udział w licznych konferencjach naukowych, wykładach i sympozjach itp. Ukończyłem min. kurs endoskopii górnego oraz dolnego odcinka przewodu pokarmowego (gastroskopii i kolonoskopii), kurs zaawansowanych zabiegów reanimacyjnych, kurs ultrasonografii jamy brzusznej etc.

Leczone choroby: choroby przewodu pokarmowego, choroby wątroby, choroby trzustki, choroby dróg żółciowych, bóle brzucha, celiakia, biegunka, choroba Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, choroba uchyłkowa jelit, alergia pokarmowa, anemia, choroba wrzodowa, choroby metaboliczne, choroby pasożytnicze, choroby przewlekłe, choroby zakaźne, choroby żołądka, dyspepsja, krwawienie z przewodu pokarmowego, krwawienie z odbytu, marskość wątroby, nieprzyjemny zapach z ust, niestrawność, nowotwory przewodu pokarmowego, otyłość, polipy przewodu pokarmowego, przepuklina rozworu przełykowego, rak dwunastnicy, rak żołądka, refluks żołądkowo-przełykowy, torbiele, uchyłkowatość jelita, wirusowe zapalenie wątroby, wymioty, wzdęcia, zaburzenia trawienia, zakażenie Helicobacter pylori, zapalenie dwunastnicy, zapalenie żołądka, zapalenie jelit, zaparcia, zgaga, zespół jelita drażliwego, żółtaczka, nowotwory pęcherzyka żółciowego, nowotwory wątroby, nowotwory jelit.


Zarezerwuj wizytę

Godziny pracy


Środa
od 14.00

Gastroenterolog

Dr Łukasz Firkowski


TELEFON:

+48-508-690-067


EMAIL


DOŚWIADCZENIE

Dr Łukasz Firkowski


 • Specjalizacje i zakres usług
 • Doświadczenie zawodowe
 • Konsultacje, diagnostyka oraz leczenie chorób przewodu pokarmowego
 • Choroby przełyku
 • Choroby żołądka
 • Choroby dwunastnicy
 • Choroby jelita cienkiego
 • Choroby jelita grubego
 • Choroby wątroby
 • Choroby trzustki.
 • Choroby dróg żółciowych.

Jestem lekarzem, absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Posiadam specjalizację z chorób wewnętrznych i gastroenterologii. Praca, którą wykonywałem w swojej karierze zawodowej, zarówno w oddziale szpitalnym, izbie przyjęć jak i w pogotowiu ratunkowym pozwoliła mi na poznanie szerokiego wachlarza trudnych przypadków i natychmiastowe podejmowanie działań nakierowanych na szybką i skuteczną pomoc pacjentom, zarówno medyczną, jak i udzielanie wsparcia psychicznego, by mogli oni jak najszybciej powrócić do zdrowia.Dbamy o zdrowie PACJENTÓW


Rejestracja telefoniczna

W naszym centrum każdy z lekarzy prowadzi swój własny grafik wizyt. Wejdź na stronę wybranego specjalisty i umów się do lekarza specjalisty w Będzinie. Centrum Lekarskie Promedica to specjaliści chirurgii naczyniowej, geriatrii, diabetologii, pediatrii, psychologii i psychiatrii.
Copyright by Gabinety medyczne Promedica 2018. All rights reserved.
Copyright by Gabinety medyczne Promedica 2018. All rights reserved.