Kontakt


Gabinety lekarskie Promedica

Zakładając Promedicę, dążyliśmy do stworzenia miejsca nowoczesnego, z kompleksową ofertą leczenia, zapleczem w postaci badań, a także miejsca przyjaznego dużym i małym Pacjentom. Marzyliśmy o miejscu, które odwiedzalibyśmy z przyjemnością i bez obaw. Punkcie, w którym zbierzemy specjalistów wielu dziedzin medycyny i z dobrym dojazdem z całego obszaru Śląska.

Gabinety lekarskie i dentystyczne Promedica zlokalizowane są w Będzinie na styku Dąbrowy Górniczej, Sosnowca i Czeladzi. Położenie w sąsiedztwie drogi krajowej nr 94 pozwala na dojazd w 12 minut, nawet z serca Katowic.ADRES

Piłsudskiego 99;
42-500 Będzin


DANE FIRMOWE

NIP: 6442865295
REGON: 240883516


PARKING

Dysponujemy parkingiem dla naszych klientów.


KARTY PŁATNICZE

Akceptujemy karty płatnicze.


Umawianie wizyt


Masz pytania dotyczące dostępności lekarza? Chcesz o coś spytać? Każdy z lekarzy w naszym centrum prowadzi własny grafik wizyt. Na stronie wybranego specjalisty można sprawdzić godziny przyjęć i dane kontaktowe, pod którymi można przeprowadzić rezerwację wizyty. W pozostałych sprawach obowiązują poniższe dane kontaktowe.


Gastroenterolog

Dr Łukasz
FirkowskiChirurg naczyniowy

Dr Krzysztof SzaniewskiChirurg naczyniowy

Dr Paweł
WodeckiPsychiatra

Dr Mariusz
Hendel
Poradnia żywieniowa

Nutrimed
Specjalista medycyny estetycznej

Lek. Monika
Mazur

GODZINY OTWARCIA


Pon – Pt
8:30 – 20:00
Sobota
8:30 – 14:00
Niedziela
Nieczynne

DANE KONTAKTOWEDbamy o zdrowie PACJENTÓW


Rejestracja telefoniczna

W naszym centrum każdy z lekarzy prowadzi swój własny grafik wizyt. Wejdź na stronę wybranego specjalisty i umów się do lekarza specjalisty w Będzinie. Centrum Lekarskie Promedica to specjaliści chirurgii naczyniowej, geriatrii, diabetologii, pediatrii, psychologii i psychiatrii.
Copyright by Gabinety medyczne Promedica 2018. All rights reserved.
Copyright by Gabinety medyczne Promedica 2018. All rights reserved.